Copyright 2002-2005 Your Web Site Inc. All Rights Reserved.
Masáže

Infrasauna

Poradenství

Diagnostika OBERON

Karmický léčitel


ESTETICKÉ FORMOVÁNÍ POSTAVY

Masáž se zaměřením na estetické formování postavy + zábaly.

( akreditace MŠMT )

Je určena pro ženy i muže pečující o estetický vzhled své postavy.
Jedná se o sérii masáží zaměřených na estetické formování postavy doplněnou zábaly.
Cílem metody je podpora detoxikace organizmu, zformování postavy a zredukování tuku, zejména obvodů v problémových partiích těla jako jsou stehna, hýždě, boky, břicho, bochánky na zádech či zadní část paží, a to až o několik centimetrů během kompletní kůry, tj. minimálně 10 návštěv. Tento účinek včetně kosmetického efektu "omládnutí" pokožky a jejího zjemnění při dodržení správných dietních a stravovacích zásad může přetrvat i po několik let.

  Speciální hmaty masáže spolu s masážními prostředky prokrvují a prohřívají kůži a podkožní vrstvy, a tím výrazně podporují rychlejší odplavování metabolických zplodin a spalování tuků, urychlují látkovou výměnu v celém těle, napomáhají k rozpohybování mízní tekutiny a detoxikaci organizmu, ke zlepšení tonusu kůže, k "odbourávání" celulitidy a v neposlední řadě i k velkému psychickému uvolnění.

Po masáži tělo obalíme tenkou plastovou fólií. Vlivem vlastního odpařování se tak vytváří prostředí, ve kterém dochází k dokonalé hydrataci kůže. Dále klienta uložíme na lehátko, zabalíme ještě do další speciální izolační fólie a přikryjeme dekou tak, aby z celého těla byla vidět jenom hlava. Takto klient odpočívá cca 30 - 45 minut.
Bezprostředně po ukončení zábalu a odstranění fólií nedoporučujeme sprchování, stačí pouze otřít tělo osuškou. Kůže je totiž dokonale zavodněná, promaštěná, vláčná a hebká.
Při domácí péči nesmíme zapomínat na pitný režim, vyvážený jídelníček.

Doporučuje se kůra nejméně  10ti  návštěv, minimálně 3x týdně po 2 hodinách a pro zvýšení účinku je vhodné doplnit ještě několik lymfodrenáží, zejména dolních končetin. Po ukončení kůry se doporučuje 1 udržovací návštěva za měsíc.
Masáž zároveň působí na pohybový aparát jako masáž klasická nebo sportovní a je vhodná pro odpočinek a relaxaci.

       

AKCE a SLEVY
Pojištěnci RBP u nás dostávají slevu 10-15% na prováděné služby. Nevztahuje se na permanentky.
V našem studiu akceptujeme pokazy Sodexo Rekax pass
Výhodné ceny pro V.I.P. klienty
Pořádání akcí s ukázkou magnetických šperků, diagnostického přístroje OBERON a numerologií.
Pro bližší informace a termíny konání mne kontaktujte.
Lenka Rutterová