Copyright 2002-2005 Your Web Site Inc. All Rights Reserved.
Masáže

Infrasauna

Poradenství

Diagnostika OBERON

Karmický léčitel


INFRASAUNA

Infrasauna představuje novou generaci saun fungujících na zcela odlišném principu než sauny nám doposud známé. Infrasauna se stala hitem letních olympijských her v Atlantě (1996), kde ji sportovci využívali k rychlé regeneraci sil a ihned byla vyhlášená saunou roku.

Princip infasauny
Jedná se o dřevěnou kabinu pro 1-2 osoby, která je vybavena speciálními zirkoniovými keramickými zářiči, které vysílají infračervené záření. Zářiče jsou nastaveny tak, aby naše tělo mohlo absorbovat maximum této energie. 80-90% infračerveného záření prochází až 4 centimetry hluboko do lidských tkání a vnitřních orgánů. kde se přemění na energii tepelnou. Následkem toho dojde k velmi intenzivnímu pocení, kdy se vyloučí až 3x větší obsah škodlivých látek v porovnání s tradiční saunou. Díky teplotě 30-60 °C v infrasauně je saunování příjemné a dostupné i pro ty, kterým tradiční saunování nevyhovuje.

Způsob užívání infrasauny
Saunování 1-2 x týdně: potící kůra při teplotě 35-60 °C v délce 30-60 minut. Potivost je výrazně vyšší než u tradiční sauny.

Denní použití: prevenmce organismu, tepelná terapie, pasivní kardiovaskulární trénink, příprava ke sportovní činnosti, příprava před klasickou masáží.
  
Infrasauna ("saunování" v infračervené kabině) je založeno na principu emise infračerveného záření speciálními keramickými zářiči, které si nechal patentovat dr.Tadaschi Ishikawa v Japonsku již v roce 1965. Toto infračervené záření prohřeje tělo hluboko do svalové tkáně a k intenzivnímu pocení tak dochází již při teplotě okolo 50oC v prostředí, které nezatěžuje organismus. Po celou dobu pobytu v kabině dýcháte vzduch o teplotě 20-55 oC, protože 80-90% vyzařovaného tepla vstřebá vaše tělo a jen zbytek se rozptýlí do prostoru kabiny. To je zásadní rozdíl mezi klasickou saunou a infrasaunu.
Systém infrasauny umožňuje prohřívání těla například před zvýšenou tělesnou námahou, před náročnými sportovními výkony nebo pouze před odchodem do chladného počasí.
Účinky infrasauny:
·  Rozehřátí a uvolnění
·  Úleva pro klouby
·  Zmírňování bolesti
·  Čistění pleti a odbourávání celulitidy
·  Snížení váhy redukce toxických látekAKCE a SLEVY
Pojištěnci RBP u nás dostávají slevu 10-15% na prováděné služby. Nevztahuje se na permanentky.
V našem studiu akceptujeme pokazy Sodexo Rekax pass
Výhodné ceny pro V.I.P. klienty
Pořádání akcí s ukázkou magnetických šperků, diagnostického přístroje OBERON a numerologií.
Pro bližší informace a termíny konání mne kontaktujte.
Lenka Rutterová