Copyright 2002-2005 Your Web Site Inc. All Rights Reserved.
Masáže

Infrasauna

Poradenství

Diagnostika OBERON

Karmický léčitel


LÁVOVÉ KAMENY

    Málokterá masáž dokáže navodit takové pocity jako právě masáž horkými kameny. Proto je ve světě tak žádaná. Určitě si dokážete představit příjemné teplo pravých lávových kamenů, které svojí mimořádně silnou energetickou vibrací a teplem ovlivňují dráhy v těle, působí blahodárně na mysl a perfektně uvolňují zatuhlé svaly.

     Vynikající při bolestech zad a kloubů. Doporučujeme rovněž lidem, kteří jsou pod stálým tlakem. Jedna z nejlepších terapií na odstranění stresu. Masáž s kameny výborně stimuluje krevní oběh a lymfatický systém. Přispívá ke zmírnění napětí ve svalech a podporuje vylučování nečistot ven z těla, podporuje imunitníh systém, odstraňuje bolesti v krku a zad, otevírá kožní póry, nastává hluboké uvolnění.

     Představte si teplo přicházející z vulkanických kamenů do ztuhlých svalů, kombinované s masáží. K této masáži se využívá speciálních lávových kamenů, které výborně akumulují teplo a zároveň se díky tomu uvolňují některé anionty kovů, přispívající k urychlení regenerace tkání. Tato vlastnost je využívána na odstraňování blokací důležitých bodů na meridiánech a rozproudění energie v našem těle.

    Výsledkem spojení speciálních havajských masážních technik s využitím horkých lávových kamenů je silný terapeutický a relaxační účinek.

     Tato terapie, která patří k těm nejexkluzivnějším, se už odpradávna praktikuje na Havajských ostrovech. Nyní přichází jako novinka i k nám.


AKCE a SLEVY
Pojištěnci RBP u nás dostávají slevu 10-15% na prováděné služby. Nevztahuje se na permanentky.
V našem studiu akceptujeme pokazy Sodexo Rekax pass
Výhodné ceny pro V.I.P. klienty
Pořádání akcí s ukázkou magnetických šperků, diagnostického přístroje OBERON a numerologií.
Pro bližší informace a termíny konání mne kontaktujte.
Lenka Rutterová